• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż gotowych spółek dla obcokrajowców

Podejmowanie działalności gospodarczej w Polsce może okazać się bardzo trudnym procesem ze względu na wiele regulacji prawnych oraz formalności, szczególnie dla podmiotów zagranicznych. Polski system gospodarczy nie należy do najłatwiejszych, niezbędna jest płynna znajomość języka.

Nasza Kancelaria proponuje sprzedaż gotowych spółek dla obcokrajowców, usługa ta umożliwia łatwe i płynne rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski. Zespół naszych ekspertów zajmie się przygotowaniem pełnej dokumentacji oraz przeprowadzeniem całego procesu nabycia udziałów gotowej spółki.

Oferowane przez nas spółki mają pełną dokumentację rejestracyjną oraz nie wykazują żadnych zadłużeń. Spółki nigdy nie podejmowały aktywnej działalności na rynku, posiadają czystą historię gospodarczą.

Sprzedaż gotowych spółek dla obcokrajowców to usługa, nad którą warto się zastanowić. Nie tylko pozyskają Państwo profesjonalną i kompleksową obsługę ale także pomoc najlepszych specjalistów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą wszystkich szczegółowych informacji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.