• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółki z długami

„Sprzedam spółki z długami” - wiele jest takich ogłoszeń w internecie. Jedni wpisując takie hasło chcą spółkę sprzedać, inni chcą kupić.

Sprzedaż spółki, która posiada długi to nie łatwe zadanie, ze względu na ograniczone zainteresowanie tymi podmiotami gospodarczymi. Jest to również działanie, które klasyfikowane jest jako niezgodne z prawem, naruszające prawo upadłościowe ponieważ jedynym legalnym rozwiązaniem dla zadłużonego przedsiębiorcy jest ogłoszenie upadłości spółki. Ponadto sprzedaży udziałów zadłużonej spółki towarzyszy przenoszenie własności wartościowego majątku spółki na osoby trzecie, co również jest niezgodne z prawem.

Sprzedaż spółki nie jest równoznaczna z uwolnieniem się od długów. Spółka zarwano przed, jak i po sprzedaży udziałów nadal posiada długi, a wierzyciele nadal mogą domagać się wywiązania się z zaciągniętych zobowiązań.

Chętnym do nabycie zadłużonej spółki stanowczo odradzamy to posunięcie i oferujemy w pełni bezpieczne rozwiązanie jakim jest zakup spółki z czystą historią gospodarczą. Jeśli posiadają Państwo zadłużone spółki oferujemy swoją pomoc. Pomożemy Państwu uporać się ze wszystkimi formalnościami oraz przygotować wniosek o ogłoszenie upadłości czy likwidacji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00