• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę zachodniopomorskie

Posiadanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to marzenie wielu osób. Jeżeli Państwo także chcieliby posiadać własny podmiot gospodarczy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wszystkie nasze spółki posiadają komplet dokumentów takich, jak: potwierdzenie nadania numerów KRS, NIP, REGON oraz VAT, kapitał zakładowy. Nasi eksperci dobrze wiedzą z jak wieloma obowiązkami wiąże się prowadzenie firmy zwłaszcza w początkowym etapie wejścia na rynek, dlatego są oni do waszej dyspozycji zarówno przy rejestracji, jak i w późniejszych etapach prowadzenia działalności. Zawsze służą profesjonalną pomocą.

Spółki, które oferujemy:
- nie prowadziły działalności gospodarczej, mają czystą historię,
- nie posiadają żadnych długów, zobowiązań,
- nigdy nie były zarejestrowane jak pracodawca.

Chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych spółek lub rejestracji to zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele udzielą wszelkich informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00