• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z o.o. Kraków

Gdy widzimy w Internecie ofertę typu „sprzedam spółkę z oo Kraków” to zwykle jest to oferta nowej, gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która ma czystą historię, ponieważ nigdy nie prowadziła żadnej działalności gospodarczej. Przyszli właściciele firm często obawiają się formalności związanych z przeprowadzaniem procedury rejestracji spółki, wzrasta więc popyt na gotowe spółki, a co za tym idzie liczba ofert dotyczących ich sprzedaży.

Zakup spółki od osoby fizycznej wiąże się z pewnym ryzykiem, znacznie lepiej jest kupić podmiot gospodarczy od firmy, która na co dzień pomaga przedsiębiorcom rozpoczynać prowadzenie działalności. Podejmując współpracę z wyspecjalizowaną firmą zyskujemy wsparcie osób, które w naszym imieniu dopełnią wszelkich formalności oraz gwarancję pełnego bezpieczeństwa w czasie przeprowadzania procedury zakupu spółki. W naszym imieniu zostanie przeprowadzona również aktualizacji danych w KRS, dzięki czemu będziemy mogli rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej w ciągu 1-2 dni.

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie prowadzenia działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakup spółki pozwala pominąć wszelkie formalności związane z procedurą rejestracji.

Zainteresowanych zakupem spółki z o.o., z czystą historią, bez zadłużeń, bez ukrytych zobowiązań, z kompletną dokumentacją zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Naszą ofertę spółek na sprzedaż znajdą Państwo tutaj.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.