• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z o.o. Kraków

Gdy widzimy w Internecie ofertę typu „sprzedam spółkę z oo Kraków” to zwykle jest to oferta nowej, gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która ma czystą historię, ponieważ nigdy nie prowadziła żadnej działalności gospodarczej. Przyszli właściciele firm często obawiają się formalności związanych z przeprowadzaniem procedury rejestracji spółki, wzrasta więc popyt na gotowe spółki, a co za tym idzie liczba ofert dotyczących ich sprzedaży.

Zakup spółki od osoby fizycznej wiąże się z pewnym ryzykiem, znacznie lepiej jest kupić podmiot gospodarczy od firmy, która na co dzień pomaga przedsiębiorcom rozpoczynać prowadzenie działalności. Podejmując współpracę z wyspecjalizowaną firmą zyskujemy wsparcie osób, które w naszym imieniu dopełnią wszelkich formalności oraz gwarancję pełnego bezpieczeństwa w czasie przeprowadzania procedury zakupu spółki. W naszym imieniu zostanie przeprowadzona również aktualizacji danych w KRS, dzięki czemu będziemy mogli rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej w ciągu 1-2 dni.

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie prowadzenia działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakup spółki pozwala pominąć wszelkie formalności związane z procedurą rejestracji.

Zainteresowanych zakupem spółki z o.o., z czystą historią, bez zadłużeń, bez ukrytych zobowiązań, z kompletną dokumentacją zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Naszą ofertę spółek na sprzedaż znajdą Państwo tutaj.

Pomoc w rejestracji spółki z o.o. Kraków

Oferujemy również pomoc w zakresie rejestracji spółki z o.o. - sprawne i bezpieczne przeprowadzenie procedury rejestracji spółki - cała Polska.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.