• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z o.o. 5 miesięczną

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są często wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorców w Polsce. Dzieje się tak dlatego, że prowadzenie ich niesie ze sobą wiele korzyści. Niski kapitał zakładowy i ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki jest dla wielu przedsiębiorców główną zaletą.

“Sprzedam spółkę z o.o. 5 miesięczną” to ogłoszenia często pojawiające się na stronach internetowych. Takie spółki zostały utworzone kilka miesięcy wstecz. Nie posiadają historii operacji gospodarczych, a także zobowiązań finansowych, gdyż nigdy nie była na nich prowadzona działalność. Kilkumiesięczny staż spółki jest korzystny szczególnie dla osób, które chciałyby starać się o kredyt bankowy. Nie od dziś wiadomo, jak istotna jest długość działalności firmy na rynku. Podwyższa ona zdolność kredytową przedsiębiorcy.

“Sprzedam spółkę z o.o. 5 miesięczną” to ogłoszenia dla osób, które w szybki, łatwy, wygodny i przyjemny sposób chcą zacząć działalność gospodarczą. W przypadku zainteresowania zakupem gotowej spółki zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. W naszej ofercie znajdują się spółki kilkumiesięczne oraz nowe.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych