• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to podmiot gospodarczy, który charakteryzuje ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Dzięki temu wspólnicy nie muszą obawiać się o prywatny majątek, gdyż wszelkie należności regulowane będą z mienia spółki.
Rejestracja spółki z o.o. niestety jest procesem długim i skomplikowanym stąd też wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki, czyli takiej która została wpisana do należytych instytucji. Gotowa spółka dysponuje bowiem numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz kompletną dokumentacją. Jednym z obowiązkowych akt, które musi posiadać spółka jest jej umowa, która musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego.
Kupując gotową spółkę jedynym obowiązkiem przedsiębiorcy będzie złożenie podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa. Oferuję zupełnie nowe, czyste podmioty gospodarcze w pełni przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00