• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę 2 miesięczną

W sieci nie brakuje ogłoszeń typu “sprzedam spółkę 2 miesięczną”. Mimo stosunkowo niewielkiego stażu jest to bardzo korzystna oferta z punktu widzenia przedsiębiorcy. Nawet niedługi okres znacząco wpływa na atrakcyjność spółki, gdyż podnosi jej wiarygodność. Tym samym właściciel podmiotu ma o wiele większe szanse na pozyskanie dodatkowego wsparcia finansowego takiego jak dotacje unijne, czy też kredyty bankowe.

Decydując się na zakup spółki stażowej rozważnie jest wybrać spółkę całkowicie nową, co prawda gwarantuje rozwój wolniej niż, podmiot prowadzący niegdyś działalność, jednakże jest to wariant w pełni bezpieczny. Tym samym nie musimy obawiać się o żadne ukryte zadłużenia, czy też konsekwencje wynikłe z działań naszego poprzednika.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy nowe podmioty stażowe, które pozwolą Państwu szybko i bezpiecznie zaistnieć na rynku.
Namawiamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00