• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam roczną spółkę z o.o.

Spółka z o.o. jest bardzo popularną spółką kapitałową posiadającą osobowość prawną. Naprawdę wiele osób ją wybiera, przede wszystkim ze względu na liczne zalety, które posiada.

Przedsiębiorcy chcą posiadać spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, ale nie zawsze chcą je zakładać. Dlatego też przygotowaliśmy ofertę „sprzedam roczną spółkę z o.o.”. Kierowana jest ona do wszystkich, którzy pragną założyć własną firmę w formie spółki z o.o..
Spółki z o.o., które posiadamy zostały rok temu założone i zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Są czyste, ponieważ dotąd nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i nie mają zadłużeń. Spółki te czekają na ciebie i twoją działalność. Warto je kupować, bo dzięki nim można naprawdę wiele zyskać. Przede wszystkim oszczędzimy znaczną ilość czasu. Nie będziemy musieli spółki zakładać, wypełniać wielu dokumentów i zanosić ich do wielu urzędów. Wszystko odbędzie się tak szybko, że sam nie zauważysz kiedy to się stało.

Nasza oferta „sprzedam roczną spółkę z o.o.” przygotowana została dla ludzi przedsiębiorczych, ambitnych i zdecydowanych. Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły oferty i otwórz własną firmę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.