• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam działającą spółkę z o.o.

Często spotykamy się z ogłoszeniami w Internecie, w prasie, czy innych źródłach typu „sprzedam działającą spółkę z o.o.”. Zastanawiać może nas fakt, czy zakup firmy jest dobrym pomysłem? Czy nie lepiej założyć ją samemu od podstaw?

Otóż dzisiaj administracja jest bardzo rozwinięta i czeka na nas nie jedna formalność. Jeśli chodzi o spółkę z o.o., musimy wypełnić wiele dokumentów, odwiedzić odpowiednie urzędy i w dodatku czekać czasem nawet miesiąc, aby móc rozpocząć prowadzenie działalności. A przecież nie da się ukryć, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najczęściej wybierana forma prowadzenia przedsiębiorstwa i większość osób chce właśnie ją założyć. Jest to spowodowane głównie tym, że majątek wspólników jest wykluczony z odpowiedzialności za zobowiązania, ale można zauważyć też sporo innych korzyści.

Tak więc nie opłaca się samodzielnie zakładać przedsiębiorstwa. Warto zwrócić uwagę na ogłoszenie „sprzedam działającą spółkę z o.o.” i realizować pomysł na biznes już po dwóch dniach od daty zakupu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.