• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSporządzanie i składanie deklaracji podatkowych w Krakowie

Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych w Krakowie należy do jednych z bardziej uciążliwych obowiązków każdego przedsiębiorcy. Niestety nie ma wyjścia, nie ma możliwości uwolnienia się od obowiązków podatkowych. Ignorowanie ich może przysporzyć businessmanowi poważnych kłopotów, a nawet zakończyć się postępowaniem karnym.

Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych w Krakowie wymaga prowadzenia ewidencji oraz archiwizowania dowodów księgowych. Jest to mozolne zadanie i dosyć uciążliwe, zwłaszcza w przypadku dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, które dokonuje wielu transakcji. Tworzenie deklaracji zobowiązuje natomiast do znajomości chociażby podstawowych przepisów prawa podatkowego czy ordynacji oraz poświęcenia czasu.

Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba przedsiębiorców zleca wykonywanie tych czynności księgowej zatrudnianej w firmie, bądź decyduje się na nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym. Gwarantuje to wykonanie ich zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.