• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z rokiem obrotowym kończącym się 30 czerwca

Już niebawem spółki z rokiem obrotowym kończącym się 30 czerwca zobowiązane będą do sporządzenia szeregu dokumentów odnośnie prowadzonej przez ostatni czas polityki finansowej. Do tych dokumentów zalicza się m.in.:

  • zamknięcie ksiąg rachunkowych za pomocą ustalenia sald końcowych aktywów i pasywów, porównania sald z wynikami inwentaryzacji oraz sporządzenia zestawienia obrotów i sald kont syntetycznych oraz zestawienia obrotów i sald kont analitycznych,
  • sporządzenie rocznego sprawozdania finansowego, czyli dokumentacji związanej z przepływami pieniężnymi jednostki. Do sprawozdania finansowego zalicza się rachunek zysków i strat, bilans, zestawienie w kapitale własnym oraz przepływ środków pieniężnych,
  • wykonana inwentaryzacja dotyczy spisu posiadanych w kasie środków pieniężnych i wykorzystywanych do bieżącej działalności środków trwałych oraz pozostałych niesprzedanych towarów.Wszystkie spółki z rokiem obrotowym kończącym się 30 czerwca nową działalność gospodarczą rozpoczynają 1 lipca i w związku z tym przychody osiągane 1 lipca przypisane będą już kolejnemu roku obrachunkowemu. Jeśli jesteś zainteresowany opcją spółki z rokiem obrotowym kończącym się 30 czerwca, możesz skontaktować się z nami. Mamy takie spółki w swojej ofercie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.