• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z oo na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najlepszą formą na prowadzenie firmy. Odpowiedzialność wspólników w tej spółce jest ograniczona, co oznacza, że odpowiadają oni za zobowiązania spółki tylko do wysokości wniesionych w kapitał zakładowy wkładów, tym samym zabezpieczając swoje prywatne majątki.

Spółki z oo na sprzedaż stanowią świetną alternatywę dla osób pragnących w szybkim tempie rozpocząć prowadzenie własnego biznesu. Proces zakupu spółki przebiega sprawnie i bezproblemowo, dlatego nowy właściciel już następnego dnia po zakupie spółki może prowadzić własną działalność gospodarczą.

Zakup gotowej, założonej już spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pozwala również na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu oraz wyręcza od wypełniania wielu dokumentów koniecznych w celu rejestracji nowej spółki.

Nasze biuro kancelaria-dgp od wielu lat zajmuje się zakładaniem oraz sprzedażą nowych firm. W swojej ofercie posiadamy spółki zoo na sprzedaż zarówno świeże – założone w 2016 roku, jak i takie, które posiadają staż. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.