• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. do sprzedaży

Założenie firmy wiąże się z wyborem formy, w jakiej będziemy prowadzić działalność gospodarczą. Jednoosobowe przedsięwzięcie zwiększa podejmowane ryzyko, dlatego najlepiej wybrać spółkę. Tylko jaką? Przecież tyle ich jest... Analiza zalet poszczególnych rodzajów pokazuje, że najbardziej opłaca się prowadzić przedsiębiorstwo w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dlaczego? Głównie przez wykluczenie majątku wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania. Inne ważne zalety to posiadanie osobowości prawnej, możliwość założenia przez jednego wspólnika, możliwość zaangażowania znacznego kapitału.

Jeśli również jesteś zdecydowany prowadzić firmę w tej formie, pomyśl o usłudze spółki z o.o. do sprzedaży. Dzięki temu wariantowi wiele zyskasz. Nie opłaca się bowiem zakładać przedsiębiorstwa i rejestrować go samodzielnie. Zajmuje to mnóstwo czasu i przyprawia nas o formalności, których przecież nikt nie lubi.

Decydując się na ofertę spółki z o.o. do sprzedaży, zyskasz spółkę zarejestrowaną w KRS, posiadającą numery NIP i REGON, gotową do prowadzenia działalności nawet w dniu zakupu. Wybierz proste rozwiązanie, bo to ono może być kluczem do sukcesu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.