• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. dla cudzoziemców

Zakładanie działalności jest zadaniem niełatwym, z którym wiąże się załatwianie wielu spraw, które wymagają znajomości obowiązujących przepisów prawnych. Założenie firmy w kraju, którego język znamy bardzo dobrze, bo się nim posługujemy od najmłodszych lat jest czynnością, która jednak nieraz przewyższa wiele osób. A co mogą powiedzieć obcokrajowcy, który chcą założyć działalność w Polsce?
Nasza firma, aby ułatwić start takim osobom, opracowała usługę rejestracji spółki z o.o. dla cudzoziemców. Nasi specjaliści doradzą, odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przejść przez cały proces rejestracyjny. Obcokrajowcy zainteresowani założeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością mogą zlecić to zadanie nam. Sporządzimy wszystkie niezbędne dokumenty, złożymy je w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz innych urzędach, a nasz klient otrzyma w pełni założoną, gotową do rozpoczęcia prowadzenia działalności spółkę z o.o.

Spółki z o.o. dla cudzoziemców to usługa, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Jesteś obcokrajowcem? Zapoznaj się z naszą ofertą spółki z o.o. dla cudzoziemców, a na pewno nie pożałujesz. Dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.