• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. bez długów na sprzedaż

Dokonując jakiejkolwiek transakcji biznesowej powinniśmy zadbać o to aby zapewnić swojej firmie i jej finansom pełne bezpieczeństwo. Osób, które będą chciały wykorzystać naszą wiedzę albo nieostrożność jest wiele. Decydując się na zakup gotowej firmy powinniśmy upewnić się, czy oferowane spółki z o.o. bez długów na sprzedaż na pewno owych długów nie mają.

Ważne jest, aby w sposób bardzo dokładny zweryfikować całą dostępną dokumentację firmy. Przedsiębiorca ze znaczną częścią akt może zapoznać się w Krajowym Rejestrze Sądowym, który taką możliwość daje wszystkim zainteresowanym, a o pozostałe należy upomnieć się bezpośrednio w spółce. Swoją decyzję powinniśmy opierać na badaniu sprawozdania finansowego i analizie postępowań sądowych. Aby móc dokonać takiego sprawdzenia działalności gospodarczej konieczna jest znajomość przepisów prawnych oraz posiadanie wszechstronnej wiedzy z dziedziny księgowości, co w środowisku przedsiębiorców należy do rzadkości. Z tego względu businessmani decydują się zazwyczaj zlecić analizę dokumentacji doradcom księgowym, zyskując dzięki temu niemalże 100%pewności braku zadłużeń.

Nasza firma w swojej ofercie posiada spółki z o.o. bez długów na sprzedaż, do dokumentacji każdej z proponowanych firm dołączamy notarialne potwierdzenie braku zadłużeń, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i satysfakcję.

Zapraszamy do współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.