• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. bez długów na sprzedaż

Dokonując jakiejkolwiek transakcji biznesowej powinniśmy zadbać o to aby zapewnić swojej firmie i jej finansom pełne bezpieczeństwo. Osób, które będą chciały wykorzystać naszą wiedzę albo nieostrożność jest wiele. Decydując się na zakup gotowej firmy powinniśmy upewnić się, czy oferowane spółki z o.o. bez długów na sprzedaż na pewno owych długów nie mają.

Ważne jest, aby w sposób bardzo dokładny zweryfikować całą dostępną dokumentację firmy. Przedsiębiorca ze znaczną częścią akt może zapoznać się w Krajowym Rejestrze Sądowym, który taką możliwość daje wszystkim zainteresowanym, a o pozostałe należy upomnieć się bezpośrednio w spółce. Swoją decyzję powinniśmy opierać na badaniu sprawozdania finansowego i analizie postępowań sądowych. Aby móc dokonać takiego sprawdzenia działalności gospodarczej konieczna jest znajomość przepisów prawnych oraz posiadanie wszechstronnej wiedzy z dziedziny księgowości, co w środowisku przedsiębiorców należy do rzadkości. Z tego względu businessmani decydują się zazwyczaj zlecić analizę dokumentacji doradcom księgowym, zyskując dzięki temu niemalże 100%pewności braku zadłużeń.

Nasza firma w swojej ofercie posiada spółki z o.o. bez długów na sprzedaż, do dokumentacji każdej z proponowanych firm dołączamy notarialne potwierdzenie braku zadłużeń, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i satysfakcję.

Zapraszamy do współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.