• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki półroczne

Spółka z o.o. to forma prawna przedsiębiorstwa, które zostaje utworzone przez jedną lub więcej osób zwanych wspólnikami. Ich odpowiedzialność jest ograniczona. Umowa spółki musi zostać zawarta w formie aktu notarialnego pod rygorem nieważności. Istnieje możliwość pominięcia procesu rejestracyjnego, poprzez zakup gotowego podmiotu.

Ostatnio coraz popularniejsze są spółki półroczne, które posiadają 6 miesięcy stażu. Czy ten rodzaj spółki jest bezpieczny? Tak, ponieważ spółka została założona wyłącznie w celu sprzedaży, a więc nie posiada historii gospodarczej (nie zatrudniała pracowników, nie zawierała umów). Nabywca takowej spółki może pozyskać notarialne oświadczenie o braku zadłużenia spółki. Korzystniejsza spółka stażowa czy świeża? To zależy od celów przedsiębiorcy. Spółki stażowe mogą okazać się dobrym rozwiązaniem dla osób, których pomysł jest kosztowny. Dlaczego? Spółka stażowa zwiększa szansę na pozyskanie dofinansowania unijnego lub kredyt, ponieważ wzbudza większe zaufanie.

Nasza Kancelaria w swojej ofercie posiada spółki półroczne, które są bezpiecznym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty przygotowanej przez naszą Kancelarię.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.