• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki na sprzedaż

Spółki na sprzedaż to jedna z ofert, jakie proponuje nasza firma. U nas możesz kupić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż jest to najczęściej wybierana forma działalności gospodarczej, która posiada najbardziej docenianą zaletę, a mianowicie zabezpieczenie majątku wspólników. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko związane z podejmowaniem biznesu.

Spółki na sprzedaż pomogą Ci w zaoszczędzeniu czasu i pominięciu formalności rejestracyjnych. Przeszły już bowiem proces zakładania, poprzez co można rozpocząć działalność już w ciągu dwóch dni od daty transakcji. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na takie rozwiązanie. Mogą dzięki temu wiele zyskać, a przede wszystkim ich start w biznesie jest dużo prostszy i szybszy.

Jesteś zainteresowany ofertą spółki na sprzedaż? Skontaktuj się z naszą Kancelarią, skorzystaj z proponowanego wariantu, realizuj wyznaczone cele i ciesz się alternatywnym wyborem. W razie chęci uzyskania szczegółowych informacji bądź pojawienia się jakichkolwiek pytań, chętnie udzielimy odpowiedzi. Zachęcamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.