• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółka z o.o. z otwartym kontem bankowym

Zapewne niewielu z Państwa spotkało się w swoim życiu z rozwiązaniem, którym jest spółka z o.o. z otwartym kontem bankowym. Nic w tym dziwnego, ponieważ rozwiązanie to jest stosunkowo nowe, aczkolwiek zaczyna z niego korzystać coraz szersze grono przedsiębiorców.

W skrócie można napisać, że jest to to samo co gotowa spółka, z tym, że posiada już dla niej założone indywidualne konto bankowe, które z pewnością okaże się przydatne dla osób planujących się ubiegać o dofinansowanie z Unii Europejskiej, bądź kredyt w banku. Spółka z o.o. z otwartym kontem bankowym pozwala przede wszystkim znacznie zaoszczędzić czas i przyspieszyć rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W związku z rosnącym zainteresowaniem spółkami z założonym kontem bankowym, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym konsultantem, który postara się odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz rozwiać ewentualne wątpliwości. Dodatkowo zostanie Państwu przedstawiona nasza oferta, która z tego, co wiemy - jest ofertą najkorzystniejszą na rynku.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.