• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółka z o.o. z kontem bankowym na sprzedaż

Osoby decydujące się na otworzenie dużego przedsiębiorstwa zazwyczaj postanawiają założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmiot ten jest idealnym narzędziem do prowadzenia pod sobą działalności gospodarczej, zwłaszcza z dużym obrotem.

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo komfortowe dla początkujących przedsiębiorców, ponieważ do jej założenia uprawnieni są nawet jeżeli posiadają status cudzoziemca. Dla utworzenia spółki z o.o. należy wnieść wkłady w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych. Tak niski kapitał zakładowy jest ogromnym udogodnieniem dla początkujących przedsiębiorców, ponieważ rozpoczynając swoją przygodę z biznesem niejednokrotnie nie dysponują zbyt dużymi środkami pieniężnymi. Prowadząc spółkę z o.o. bardzo ważne jest, aby oddzielić prywatne środki od finansów firmy. Z tego względu niezwykle ważne jest założenie indywidualnego rachunku bankowego dla nowo powstałej firmy.

Aby pominąć niedogodności związane z rejestracją spółki z o.o., a kolejno założeniem dla niej rachunku bankowego, warto zdecydować się na zakup gotowej spółki. Spółka z o.o. z kontem bankowym na sprzedaż dostępna jest w ofercie naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.