• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością z możliwością kredytowania

Do prowadzenia działalności gospodarczej niezbędny jest kapitał, który pokryje wszystkie wydatki związane z podejmowaniem różnorodnych inwestycji. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla startującego przedsiębiorcy jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z możliwością kredytowania.

Jest to najczęściej spółka, która posiada staż na rynku oraz bardzo dobrą historię gospodarczą. Wszystkie te jej cechy sprawiają, że dużo lepiej oceniania jest przez instytucje zajmujące się udzielaniem kredytów i znacznie zwiększa szansę na pozyskanie źródeł zewnętrznego finansowania. Zaangażowanie nowych kapitałów umożliwia kontynuację działalności gospodarczej oraz wdrażanie nowych, rozwojowych przedsięwzięć, które niezbędne są do budowania mocnej pozycji na rynku.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z możliwością kredytowania to jeden z produktów jakie oferuje nasza Kancelaria. Proponujemy spółkę, która posiada wszystkie niezbędne dokumenty (NIP, REGON, KRS, VAT) i umożliwia podjęcie działalności gospodarczej nawet w ciągu jednego dnia. Zapraszamy do kontaktu z konsultantem.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.