• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie

Podczas obsługiwania Klientów niejednokrotnie spotkaliśmy się z pytaniami typu “dlaczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie stanowi dobre narzędzie do poprowadzenia własnej firmy?”.

Spółka z o.o. to idealna forma prowadzenia działalności gospodarczej zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy, pragnącego poprowadzić duże przedsięwzięcie. Po pierwsze znacznie ogranicza ryzyko. Jak sama jej nazwa wskazuje odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki jest bardzo ograniczona. Oznacza to, że za wszelkie zadłużenia z tytułu działalności spółki, odpowiada ona wyłącznie własnym majątkiem. Mienie wspólników nie jest w żadnym stopniu zagrożone.

Jednostka ta wymaga także niewielkiego kapitału zakładowego, co jest istotne zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy, który dopiero zacznie generować zyski.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie to dodatkowo szansa na zdobycie szerokiego grona odbiorców, profesjonalnej kadry pracowniczej, a także owocnych współpracy biznesowych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00