• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka gotowa

Tradycyjna rejestracja spółek w Polsce jest czasochłonna i wiąże się z ogromną ilością formalności, które skutecznie zniechęcają do założenia firmy potencjalnych przedsiębiorców. Wielu z nich nie zdaje sobie jednak sprawy, iż niedogodności te można niemal całkowicie zniwelować poprzez zakup gotowego podmiotu gospodarczego.

Spółka gotowa jest w pełni przygotowana by poprowadzić pod sobą firmę. Oznacza to, że w przeszłości przeszła niezbędny proces rejestracji, czego potwierdzeniem są jej numery NIP, KRS i REGON, będące dowodem na uzyskanie wpisu do poszczególnych rejestrów.
Podmioty te dysponują też kapitałem zakładowym oraz umową spółki. To właśnie podpisanie tego dokumentu będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Oferujemy czyste spółki, które nigdy wcześniej nie działały na rynku, dzięki czemu ich nabycie gwarantuje właścicielowi całkowicie bezpieczny start. Zachęcamy do kontaktu w celu zaznajomienia się z ofertą naszej firmy!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.