• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka 2015

Założenie działalności gospodarczej to marzenie wielu podmiotów gospodarczych, konieczność wykonania wszystkich niezbędnych formalności oraz poruszanie się w obrębie ciągle zmieniających się regulacji prawnych może przerazić niejednego.

Nasza Kancelaria od lat zajmuje się sprzedażą oraz rejestracją spółek, oferujemy także naszym Klientom szeroki zakres usług doradczych. Jedną z naszych ofert jest spółka 2015, która ma celu zachęcenie jednostek gospodarczych do aktywności gospodarczej. Proponujemy sprzedaż gotowej spółki, która została założona w 2015 roku, nie posiada żadnych zadłużeń, ma idealną historię gospodarczą. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie, które umożliwia bardzo szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spółka 2015 to szansa na zaistnienie na rynku i spełnienie marzeń.

Prowadzenie działalności gospodarczej to bardzo złożony proces, który wymaga podejmowania wielu skomplikowanych decyzji. Czemu więc już na samym początku nie ułatwić sobie wszystkich formalności i nie skorzystać z zakupu gotowej spółki?Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.