• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertóws24 rejestracja spółki

Jeśli mamy pomysł na biznes, jesteśmy przekonani, że odniesiemy sukces i z całą pewnością się wzbogacimy, nie powinniśmy się wahać nad rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Prowadzenie przedsiębiorstwa nie jest prostym zadaniem, pomoc ze strony specjalistów może okazać się niezbędna jeżeli nie posiadamy odpowiedniego doświadczenia i wiedzy. Korzystanie z usług doradcy księgowego to dobre posunięcie, które z pewnością korzystnie wpływa na prosperowanie każdego interesu. Możliwość konsultowania swoich pomysłów, uzyskiwanie precyzyjnych odpowiedzi oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań to usługi bardzo przydatne, niestety kosztowne.

Aby ograniczyć koszty już na samym starcie, zamiast kierowania się do biura księgowego w celu zlecenia założenia działalności w naszym imieniu powinniśmy spróbować własnych sił. O ile tradycyjne zakładanie firmy owszem może wydawać się skomplikowane i wymagać wsparcia, o tyle dzięki systemowi s24 rejestracja spółki będzie dziecinnie prosta. Wystarczy, że zarejestrujemy się w specjalnym systemie, który udostępnia Ministerstwo Sprawiedliwości i wypełnimy jeden bardzo prosty formularz a już w ciągu doby będziemy mogli wejść na rynek ze swoją oferta. Bez straty czasu i bez formalności, które jak widać okazują się zbędne.

Za sprawą systemu s24 rejestracja spółki już nigdy nikogo nie zniechęci do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.