• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRozliczanie PIT 2016

Wraz z nowym rokiem nadszedł czas na rozliczanie PIT 2016. Wszystkie osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa, nie będące osobami prawnymi zobowiązane są wypełnić deklarację PIT do końca kwietnia 2016 roku. W deklaracji należy ująć cały otrzymany w 2015 roku dochód, ustalony na podstawie przychodów i kosztów ich uzyskania. Nie można zapomnieć także o skorzystaniu z przysługujących ulg podatkowych oraz możliwości odliczeń. Ustalone zobowiązanie to nie wszystko.

Gdy rozliczaniem podatku zajmują się osoby nie specjalizujące się z księgowości czy podatkach, łatwo jest popełnić nawet podstawowe błędy. Szczególnie trzeba uważać na dobór właściwego formularza deklaracji oraz na sporządzenie wymaganych załączników, które np. uprawniają do uzyskania ulgi. Sam właściwy formularz to nie wszystko. Niezmiernie ważne jest nie popełnienie błędów w wyliczeniach. Na osoby samodzielnie sporządzające deklarację rozliczeniową czekają również niebezpieczeństwa związane z zmianami w przepisach. Także na tą kwestię trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Pomoc specjalistów w sporządzaniu deklaracji podatkowych jest na ogół nieunikniona. Dlatego wszystkich potrzebujących wsparcia w tym zakresie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, kontaktując się z naszymi ekspertami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.