• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówReprezentacja przed organami podatkowymi w Krakowie

W zasadzie wszystkie biura rachunkowe posiadają rozbudowane oferty i szerokie pakiety usług, aby zapienić swoim klientom fachową pomoc w każdej z dziedzin, związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Twórcy ofert dokładają wszelkich starań aby przewidzieć wszystkie potrzeby przedsiębiorców i wyjść im naprzeciw.

W ostatnim czasie do pakietu świadczonych przez nie usług dołączyła reprezentacja przed organami podatkowymi w Krakowie. Do tej pory w tej kwestii, korzystać można było ze wsparcia dotyczącego tworzenia ewidencji do celów podatkowych oraz sporządzania zeznań i deklaracji. Z czasem jednak okazało się być to niewystarczające. Coraz częściej zdarzają się sytuacje, że businessman zobligowany zostaje do stawienia się przed organami podatkowymi. Wielu z nich niestety na temat obowiązków podatkowych posiada niekompletną wiedzę, dlatego też wolą oni aby reprezentowała ich osoba kompetentna.

Reprezentacja przed organami podatkowymi w Krakowie to usługa wykonywana również przez nasze biuro podatkowe. Gwarantujemy naszym Klientom profesjonalizm oraz pełną satysfakcję

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.