• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółki w VAT w 2017 roku

Proces założenia własnej firmy jest zawiły oraz wymaga poświęcenia mu sporej ilości czasu. Ciągle zmieniające się przepisy też nie działają na korzyść nowych przedsiębiorców, gdyż prawidłowe przeprowadzenie tego procesu wymaga znajomości wielu przepisów prawnych.

Rejestracja spółki w VAT w 2017 roku będzie utrudniona. Przedsiębiorcy muszą się nastawić, iż ich firmy będą poddawane bardziej szczegółowej weryfikacji do rejestru podatników VAT.

Zostanie wprowadzona kaucja rejestracyjna, której wpłacenie będzie warunkiem dokonania rejestracji jako podatnika VAT. O konieczności wpłacenia kaucji będzie decydował naczelnik Urzędu Skarbowego, gdy uzna iż występuje duże ryzyko w możliwości wystąpienia zaległości podatkowych. Wysokość kaucji ustalana będzie indywidualnie dla firm, jednak może wynieść od 20 000 do 200 000 złotych.

W spółkach, które korzystają z adresu wirtualnego biura, generują zaległości podatkowe lub były wcześniej wykreślone z rejestru podatników VAT może częściej wystąpić konieczność wpłacenia kaucji.

Zachęcamy do rejestracji spółki w 2016 roku na obecnie obowiązujących zasadach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu założyć swoją firmę.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.