• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółki komandytowej z udziałem spółki z o.o.

Na rynku spółek coraz częściej możemy spotkać się ze spółką komandytową z o.o. Słysząc pierwszy raz takie zestawienie spółek, nie bardzo wiadomo, o co chodzi. Spółka z o.o. komandytowa od niedawna działa w Polsce, ale cieszy się wielkim i stale rosnącym zainteresowaniem.
Rejestracja spółki komandytowej z udziałem spółki z o.o. odbywa się w dwóch etapach. Jako pierwszą rejestruje się spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a później dopiero spółkę komandytową. Spółka komandytowa jest tą „główną”, która oficjalnie działa na rynku. Spółka z o.o. pełni rolę komplementariusza w spółce komandytowej, co pozwala na ograniczenie odpowiedzialności wspólników ich własnymi majątkami za zobowiązania powstałe w wyniku działalności spółki.

Rejestracja spółki komandytowej z udziałem spółki z o.o. trwa sporo czasu, tym bardziej ten czas się wydłuża, jeżeli nowy przedsiębiorca sam to wykonuje. Do procesu rejestracyjnego wymagane jest zebranie i wypełnienie ogromnej ilość dokumentów.

Jeżeli chcą Państwo posiadać spółkę komandytową z o.o. prosimy o kontakt. Nasi specjaliści pomogą w zarejestrowaniu i połączeniu obu spółek. Dzięki swemu zdobytemu doświadczeniu zrobią to bardzo szybko, a Państwo w mgnieniu oka będą mogli rozpocząć prowadzenie swojej wymarzonej spółki.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.