• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółki 2018

Rejestracja spółki 2018 to proces, który musi przeprowadzić każdy przedsiębiorca planujący rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej o ile nie zdecyduje się na zakup gotowej, wcześniej założonej spółki. Rejestrację można przeprowadzić na dwa sposoby: tradycyjnie lub bardziej nowocześnie - przez Internet.

Tradycyjna rejestracja spółki 2018 przebiega na kilku etapach. Po pierwsze trzeba przygotować projekt umowy spółki w formie aktu notarialnego, który następnie podpisuje się na spotkaniu z notariuszem. Następnie należy wypełnić i złożyć odpowiednie wnioski i formularze do Krajowego Rejestru Sądowego i czekać, aż zostaną one rozpatrzone, a z sądu zostanie do nas nadesłana odpowiedź zwrotna.

Rejestracja przez Internet jest procedurą o wiele prostszą niż standardowa i wymaga jedynie założenia konta w ministerialnym systemie, wypełnienia formularza i wniosku internetowego i podpisania go bezpiecznym, certyfikowanym podpisem elektronicznym.

Alternatywą dla procedury rejestracji jest zakup gotowej spółki.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.