• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółek z o.o bez notariusza

Proces założenia nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest skomplikowany. Spółkę z o.o. można założyć w dwojaki sposób: tradycyjne lub w trybie S24 (przez internet).

Zakładanie spółek online jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Dzięki takiej możliwości nowy przedsiębiorca zaoszczędza swój cenny czas. Rejestracja spółek z o.o bez notariusza pozwala także ograniczyć koszty. Cała procedura założenia firmy odbywa się zdalnie, dzięki czemu nie trzeba wychodzić z domu. Ręczne wypełnianie dokumentacji rejestracyjnej również stało się zbędne – wszystkie wymagane dokumenty składa się elektronicznie.

Nasze biuro specjalizuje się w rejestracji nowych spółek z ograniczona odpowiedzialnością. Obecnie owe spółki zakładamy w sposób elektroniczny, jednak na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić tradycyjny proces założenia spółek. Nasi specjaliści znają się na swojej pracy, dlatego dajemy gwarancję prawidłowego wykonania usługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjnie cenową oferta.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.