• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółek mazowieckie

Radom, Płock, Ostrołęka.. a może Warszawa? Czy właśnie w którymś z tych miast chciałbyś prowadzić swoją działalność? Myślisz, że to w nich są największe szansę na odniesienie sukcesu? Podążam Twoim tropem myślenia? Jeśli tak, to poszukaj na temat rejestracja spółek mazowieckie. Tam znajdziesz właśnie tego czego szukasz!

Ogromna ilość przedsiębiorców postawiła na rejestracja spółek mazowieckie. Dlaczego? Może decydującym czynnikiem ich decyzji była dobra lokalizacja? Z pewnością sądzę, że tak było. Od dobrego miejsca firmy zależy, kto będzie do niej przychodził. Przedsiębiorcy zależy przecież na tym, aby w gronie jego klientów znaleźli się najwięksi inwestorzy, którzy dadzą mu szanse na rozwój firmy.

Decydując się na rejestracje spółki pamiętaj, aby nie robić tego w nieprzemyślany sposób. Warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy znają się na rejestracji spółek mazowieckie. Do takich właśnie należy nasza firma. Szereg specjalistów, którzy czekają, aby móc wyciągnąć do Ciebie rękę. W swojej ofercie posiadamy rejestrację spółki z o.o. , spółki komandytowej oraz spółki z o.o. komandytowej. Skontaktuj się z naszym biurem, uzyskaj więcej informacji i podejmij właściwą decyzję.

Powierz się w ręce specjalistów, powierz się w nasze ręce!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.