• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja sp z o.o. sp k

Ostatnio spółka komandytowa z udziałem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się zainteresowaniem wśród biznesmenów. Komplementariuszem jest w niej spółka z o.o., a komandytariuszem najczęściej jej wspólnik lub inna osoba fizyczna. Połączenie obu tych spółek umożliwia optymalizację podatkową.
Niestety, aby zarejestrować spółkę trzeba liczyć się z podwójnym kosztem. Bowiem najpierw rejestruje się samą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a następnie spółkę komandytową z jej udziałem. Nie mało także formalności związanych z tym procesem. Kolejki urzędowe, marnowanie czasu i niepotrzebne nerwy- z tym również trzeba się liczyć.
Opisane wyżej minusy Cię przerażają? Nie przejmuj się! Właśnie dla Ciebie powstała oferta rejestracja sp z o.o. sp k. Wybierając ofertę naszej firmy pozbędziesz się komplikacji. Zarejestrujemy spółkę za Ciebie, dając Ci możliwość szybszego startu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, aby ułatwić im wejście na rynek.
Nie przepuść takiej okazji i skorzystaj z usługi rejestracja sp z o.o. sp k. Profesjonalna obsługa Klienta gwarantowana.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych