• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja firmy w Warszawie

Osoby w Twoim otoczeniu założyli firmy i odnieśli sukces? Chciałbyś spróbować swoich sił? Musisz wiedzieć, że ten sukces z pewnością zawdzięczają ciężkiej pracy. Silna motywacja tylko skutecznie doprowadzi Cię do celu. Osiągnięcie sukcesu to proces długotrwały. Pamiętaj jednak, że rejestrując firmę już dziś, jesteś o krok przed tymi, którzy na starcie zniechęcają się w podjęciu jakichkolwiek działań.

Mam dla Ciebie sposób na sukces: rejestracja firmy w Warszawie. Czemu akurat w Warszawie? Głównym powodem tego jest fakt, że jest to duże miasto, które przyciąga ogromną ilość klientów i kontrahentów. To oni są jednym z czynników decydujących o sukcesie Twojej firmy. Rejestracja firmy w Warszawie z pewnością zapewni Ci masę ludzi zainteresowanych Twoją działalnością. Rejestracja jest procesem skomplikowanym, dlatego warto skorzystać z pomocy osób doświadczonych, którym temat spółek jest bardzo znany.

Skutecznym sposobem na sukces będzie też zasięgnięcie pomocy u naszych doradców, którzy pomogą Ci w długotrwałym procesie jakim jest rejestracja firmy w Warszawie. Oferujemy Ci rejestrację spółki zoo, spółki komandytowej i spółki z oo komandytowej. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej od naszych ekspertów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.