• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja działalności gospodarczej

Rejestracja działalności gospodarczej jest podstawowym elementem założenia firmy. Można to zrobić na kilka sposobów. Po pierwsze w tradycyjny, czasochłonny sposób. Po drugie za pomocą Internetu. Po trzecie korzystając z pomocy specjalistów w dziedzinie rejestracji spółki, czyli naszej firmy.

Pierwszy sposób znacznie pochłania czas, naraża na ewentualne błędy, które wydłużają czas funkcjonowania spółki. Ten sposób jest raczej dla tradycjonalistów lub dla tych, którzy chcą poczuć satysfakcję na mecie założenia działalności. Drugi sposób jest nowością, która od niedawna funkcjonuje na rynku. Sprawia, że rejestracja działalności gospodarczej jest znacznie przyjemniejsza i prostsza. Założenie działalności online trwa zaledwie kilkanaście minut. W Internecie dostępne są wszystkie formularze, które trzeba wypełnić i wyjaśnione etapy krok po kroku, gdzie i kiedy mamy się udać. Jest to sposób dla tych bardziej nowoczesnych osób, które stawiają na oszczędność czasu. I nareszcie trzeci sposób, którym jest skorzystanie z usług doświadczonych osób. Ta metoda zapewni Ci, że cały proces rejestracji przebiegnie bezbłędnie i profesjonalnie. Jest to dla osób, dla których bezpieczeństwo i profesjonalizm są najważniejsze.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystania z usług naszej firmy, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez wysłanie zapytania na naszej stronie. Udzielimy Ci szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty. Życzę powodzenia na drodze do sukcesu i zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.