• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrzeprowadzenie rejestracji spółki

Większość osób postanawiających podjąć się zakładania własnej firmy to osoby, które mają pomysł na siebie, na swój interes i są zdeterminowane aby osiągnąć sukces. Zazwyczaj jednak nie mają one najmniejszego doświadczenia w zakresie rejestracji działalności gospodarczej, nie wiedzą jakie kroki należy podjąć w tym celu, w jaki sposób uzupełnić wnioski i jaka dokumentacja będzie im niezbędna. Przeważnie przedsiębiorcy Ci postanawiają zatrudnić specjalistę i to jemu powierzają przeprowadzenie rejestracji spółki w ich imieniu.

Jest to praktyczne rozwiązanie, które pozwala skrócić czas trwania całego proces. Doradcy doskonale wiedzą jak powinien on przebiegać i jak sprawnie go zrealizować. Korzystając z ich usług nie musimy się martwić, że nasz wniosek zostanie odrzucony lub zaistnieje konieczność naniesienia na niego jakichkolwiek korekt. Dzięki wiedzy i umiejętnościom budowanym na wieloletniej praktyce przeprowadzenie rejestracji spółki to dla nich błahostka, w odróżnieniu od przedsiębiorców dla których niejednokrotnie okazuje się to być ogromnym problemem i trudnością.

Jeżeli Państwo również chcą przekazać zakładanie działalności gospodarczej tym, którzy doskonale się na tym znają zachęcam do kontaktowania się z nasza firmą. Nasi pracownicy przedstawią Państwu szczegóły oferty oraz udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących warunków współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.