• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaProwadzenie spółki z o.o.

Prowadzenie spółki z o.o. nie jest zadaniem łatwym. Nie każdy radzi sobie z wszystkimi formalnościami i zadaniami, które trzeba wykonać.

Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością również nie jest proste. Wymaga wypełnienia wielu dokumentów i wniosków oraz załatwienia wielu spraw w urzędach. Gdy już firmę będziemy posiadać trzeba będzie ją właściwie prowadzić. Wiąże się to z prowadzeniem w niej księgowości i wypełnianiem innych niezbędnych obowiązków. Jeśli w naszej firmie zachodzą jakieś zmiany, to trzeba je zgłosić do Krajowego Rejestru Sądowego, a czasem nawet wymagają one dokonania zmian w umowie spółki z o.o.. Zatrudniając pracowników zobowiązani jesteśmy także do ich rozliczania, wypłacania należności itp.

Na koniec roku obrotowego musimy wykonać sprawozdanie finansowe i rozliczyć całe przedsiębiorstwo. Wtedy mamy naprawdę dużo pracy.
Prowadzenie spółki z o.o. nie jest łatwe, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy, to skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci we wszystkimi, do założenia spółki, przez aktualizację zmian, po księgowość. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a prowadzenie firmy stanie się znacznie łatwiejsze.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.