• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów Kraków

Księga przychodów i rozchodów jest przeznaczona dla osób, które wybrały uproszczoną formę księgowości. Na jej podstawie możemy ustalić wielkość podatku, z którego przedsiębiorstwa muszą się rozliczyć. Księga ta zakładana jest przez samego podatnika. W jaki sposób? Musi on skorzystać ze wzoru znajdującego się w załączniku do rozporządzenia ministra finansów w sprawie prowadzenia rozchodów i przychodów.

Jeżeli nie chcesz samodzielnie zajmować się sprawami księgowości bądź nie masz na to czasu, możesz skorzystać z rozwiązania „Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów Kraków”, które proponuje nasze biuro rachunkowe.

Zajmujemy się wszelkimi czynnościami z zakresu finansów, podatków, księgowości. Posiadamy duże doświadczenie oraz szerokie grono zadowolonych Klientów. Nasi pracownicy mają potrzebne kwalifikacje oraz umiejętności, na bieżąco śledzą zmieniające się przepisy, biorą udział w kursach oraz szkoleniach. Dzięki temu jakość świadczonych przez nas usług jest wysoka.

Chciałbyś skorzystać z usługi prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów Kraków? Zapraszamy więc do kontaktu!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.