• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProces rejestracji spółki kapitałowej

Założenie działalności w postaci spółki kapitałowej zobligowane jest przejściem etapu, którym jest proces rejestracji spółki kapitałowej. Czym jest spółka kapitałowa? To nic innego jak forma prawna organizacji podmiotów gospodarczych, najczęściej wykorzystywana w prowadzeniu dużych przedsiębiorstw, a także w wewnętrznej organizacji grup kapitałowych.

Proces rejestracji spółki kapitałowej obejmuje takie spółki jak spółka akcyjna i spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Z racji tego, że ta druga jest najbardziej popularna i najchętniej wybierana przez przedsiębiorców, to większą uwagę skupimy właśnie na niej. Proces rejestracji spółki kapitałowej wiąże się z przejściem wielu skomplikowanych etapów, wypełnianiem ogromną ilością formularzy, bieganiem po urzędach. Jeżeli chcesz założyć działalność w postaci spółki z oo, to skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, którzy przejdą za Ciebie cały proces rejestracji. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakładaniu spółek pozwala nam na wybór najkorzystniejszych opcji dla naszego klienta.

Daj sobie pomóc w zakładaniu działalności. Oszczędzaj czas i pieniądze razem z nami. Poznaj naszą ofertę!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.