• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProcedura zgłaszania zmian do KRS dla spółki z o.o.

Procedura zgłaszania zmian do KRS dla spółki z o.o.

Krajowym Rejestrem Sądowym nazywamy rejestr, w którym znaleźć można informacje na temat wszystkich podmiotów biorących udział w obrocie gospodarczym w naszym kraju. Aby zapoznać się z dokumentami wystarczy złożyć odpowiedni wniosek. Z przywileju tego korzystają najczęściej inwestorzy, którzy dzięki zapoznaniu się z sytuacja finansową danego przedsiębiorstwa, mogą zweryfikować czy podjęcie z nim współpracy nie stanowi dla nich ryzyka i czy jest opłacalne. Informacje te muszą więc być wiarygodne i przede wszystkim aktualne, stąd obowiązek niezwłocznego zgłaszania wszelkich zmian w umowie spółek.

Procedura zgłaszania zmian do KRS dla spółki z o.o. musi być przeprowadzana do 7 dni od momentu wprowadzenia zmian. Nie jest ona prosta, ponieważ trzeba wykonywać ją zgodnie z określonymi regułami i zasadami. Konieczne jest złożenie odpowiednich wniosków i dokumentów.

Jeżeli i dokonałeś jakiejś zmienny i Twoim przypadku obowiązkowa stała się procedura zgłaszania zmian do KRS dla spółki z o.o. możesz zlecić jej przeprowadzenie specjalistom.
W razie zainteresowania prosimy o kontrakt.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.