• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProcedura zgłaszania zmian do KRS dla spółki z o.o.

Procedura zgłaszania zmian do KRS dla spółki z o.o.

Krajowym Rejestrem Sądowym nazywamy rejestr, w którym znaleźć można informacje na temat wszystkich podmiotów biorących udział w obrocie gospodarczym w naszym kraju. Aby zapoznać się z dokumentami wystarczy złożyć odpowiedni wniosek. Z przywileju tego korzystają najczęściej inwestorzy, którzy dzięki zapoznaniu się z sytuacja finansową danego przedsiębiorstwa, mogą zweryfikować czy podjęcie z nim współpracy nie stanowi dla nich ryzyka i czy jest opłacalne. Informacje te muszą więc być wiarygodne i przede wszystkim aktualne, stąd obowiązek niezwłocznego zgłaszania wszelkich zmian w umowie spółek.

Procedura zgłaszania zmian do KRS dla spółki z o.o. musi być przeprowadzana do 7 dni od momentu wprowadzenia zmian. Nie jest ona prosta, ponieważ trzeba wykonywać ją zgodnie z określonymi regułami i zasadami. Konieczne jest złożenie odpowiednich wniosków i dokumentów.

Jeżeli i dokonałeś jakiejś zmienny i Twoim przypadku obowiązkowa stała się procedura zgłaszania zmian do KRS dla spółki z o.o. możesz zlecić jej przeprowadzenie specjalistom.
W razie zainteresowania prosimy o kontrakt.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.