• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrestiżowy adres

Prestiżowy adres jest czynnikiem w głównej mierze decydującym o tym czy klienci chętnie wrócą, czy też nie. Ważna jest odpowiednia lokalizacja, która pozwoli w łatwy sposób dostać się do Twojej firmy. Co zrobić jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego miejsca, ale chciałbyś zapewnić swojej firmie prestiżowy adres? Poznaj naszą ofertę!

Bardzo wielu przedsiębiorców korzysta z naszej oferty jaką jest wirtualne biuro. Dlaczego? Zapewniają oni tym prestiżową lokalizację firmie, optymalizację kosztów, oszczędność czasu, pełen profesjonalizm w świadczonych usługach, najlepszy personel. Wszystkie te czynniki powodują, że ranga Twojej firmie znacznie wzrasta co sprawia, że klienci chętnie wracają. Tym samym zapewniasz sobie i swojej firmie zysk, który pozwala Ci osiągać sukces.

Zainteresowała Cię możliwość posiadania prestiżowego adresu dzięki naszej firmie? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę! Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów i zwiększ poziom usług w Twojej firmie! Zapraszamy do kontaktu!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.