• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPośrednictwo w zakupie spółki z obrotami

Nasza Kancelaria w swojej ofercie posiada pośrednictwo w zakupie spółki z obrotami. Ta usługa pojawiła się w naszej ofercie ze względu na coraz większe zainteresowanie podmiotów spółką z obrotami. Znalezienie odpowiedniej spółki, która kiedyś już prowadziła działalność gospodarczą często jest proces długotrwałym mimo, że pojawia się mnóstwo zgłoszeń ciężko znaleźć takie, które w pełni będzie spełniać oczekiwania.

Nie zajmujemy się bezpośrednią sprzedażą spółek z obrotami ale możemy Państwu zaoferować pomoc w znalezieniu właściwej spółki. Zespół doświadczonych specjalistów pomoże Państwu znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Pośrednictwo w zakupie spółki z obrotami jakie jest przez nas oferowane to rozwiązane, z którego może skorzystać każdy podmiot gospodarczy. W jednej ofercie połączyliśmy interesy dwóch stron, jednostek, które chcą sprzedać spółkę z obrotami oraz podmiotów, którzy taką spółkę są skłonni zakupić.

Jeśli chcą Państwo rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej i poszukują Państwo spółek, które posiadają obroty zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.