• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPośrednictwo w zakupie spółki z obrotami

Nasza Kancelaria w swojej ofercie posiada pośrednictwo w zakupie spółki z obrotami. Ta usługa pojawiła się w naszej ofercie ze względu na coraz większe zainteresowanie podmiotów spółką z obrotami. Znalezienie odpowiedniej spółki, która kiedyś już prowadziła działalność gospodarczą często jest proces długotrwałym mimo, że pojawia się mnóstwo zgłoszeń ciężko znaleźć takie, które w pełni będzie spełniać oczekiwania.

Nie zajmujemy się bezpośrednią sprzedażą spółek z obrotami ale możemy Państwu zaoferować pomoc w znalezieniu właściwej spółki. Zespół doświadczonych specjalistów pomoże Państwu znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Pośrednictwo w zakupie spółki z obrotami jakie jest przez nas oferowane to rozwiązane, z którego może skorzystać każdy podmiot gospodarczy. W jednej ofercie połączyliśmy interesy dwóch stron, jednostek, które chcą sprzedać spółkę z obrotami oraz podmiotów, którzy taką spółkę są skłonni zakupić.

Jeśli chcą Państwo rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej i poszukują Państwo spółek, które posiadają obroty zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00