• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPośrednictwo w sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Nie dla wszystkich potencjalnych kupców spółek ważne jest, aby spółka miała czystą historię gospodarczą. Niektórzy wręcz przeciwnie, szukają spółek, które działają już określony czas na rynku. Jedną z podstawowych zalet spółek stażowych jest większa możliwość uzyskania kredytu na prowadzenie działalności. Firmy zewnętrzne często proponują zarówno zakup gotowej spółki jak i pośrednictwo w sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która jest najpopularniejszą formą działalności gospodarczej.

Wszystkim, którzy zdecydują się na sprzedaż prowadzonego przedsiębiorstwa mogą liczyć na pełną pomoc w dokonaniu niezbędnych formalności do przeprowadzenia procesu sprzedaży. Wymagania jakie spełnić musi właściciel przedsiębiorstwa ograniczają się do zgromadzenia wszystkich danych na temat prowadzonej działalności, to znaczy dokumenty potwierdzające prawo do zarządzania spółką takie jak: Numer Identyfikacji Podatkowej, Numer Identyfikacyjny REGON, wpis do Krajowego Rejestru Sądowego oraz zaświadczenie o niezaleganiu w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Z tymi danymi firma zewnętrzna oferująca pośrednictwo w sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może rozpocząć szukanie potencjalnych kupców.

Najczęściej zajmuje jej to znacznie krótszy czas niż właścicielowi firmy, dlatego skorzystanie z tej usługi może przynieść wiele korzyści. Nie oznacza to również poważnych kosztów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.