• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady prawne przy zakładaniu działalności gospodarczej

Proces zakładania firmy w Polsce niejednokrotnie była dla wielu osób zawiły, trudny, a czasami wręcz nie do przejścia. Dzieje się tak w głównej mierze dlatego, że cała procedura rejestracji wymaga znajomości wielu przepisów prawnych, uregulowań i obowiązujących zasad.
Porady prawne przy zakładaniu działalności gospodarczej są idealnym rozwiązaniem, z którego powinni korzystać nowi przedsiębiorcy. Pozwoli to na szybsze podejmowanie kolejnych czynności przez co skróci się czas rejestracji, ograniczy niepotrzebny stres, oraz da pewność, że wszystkie dokumenty nowej spółki zostały wypełnione w prawidłowy sposób.

Porady prawne przy zakładaniu działalności gospodarczej, to kolejna usługa, którą świadczymy dla naszych klientów. Nasi eksperci zawsze podchodzą do zleconych im zadań z wielkim profesjonalizmem. Odpowiadają klientom na nurtujące ich pytania, doradzają, pomagają w podejmowaniu, jak najlepszych decyzji, służą dobrymi radami oraz czuwają nad całym procesem rejestracyjnym.

Nasze porady prawne przy zakładaniu działalności gospodarczej cieszą się wielkim zainteresowaniem nowych klientów. Aby dowiedzieć się więcej na ich temat, napisz do nas.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00