• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady prawne przy sprzedaży spółki z o.o.

Istnieje wiele przyczyn z powodu, których przedsiębiorcy decydują się na zakończenie prowadzenia działalności gospodarczej. Podejmując taką decyzję mają oni do wyboru dwa rozwiązania, jednym z nich jest wszczęcie postępowania likwidacyjnego, drugim poszukiwanie osoby chętniej do odkupienia firmy.

Druga z wymienionych przeze mnie opcji wymaga znajomości przepisów prawa czy orientacji na rynku obrotu, chyba, że skorzystamy z usługi, jaką są porady prawne przy sprzedaży spółki z o.o. Eksperci pomagają przedsiębiorcom na każdym etapie dokonywania transakcji, zaczynając od poszukiwania potencjalnych kupców, poprzez stworzenie dokumentacji niezbędnej do jej prawidłowego przeprowadzenia, aż do podpisanie umowy sprzedaży. Businessman zyskuje pewność, że wszystko zostaje przeprowadzane zgonie z obowiązującymi standardami i w przyszłości nie będzie miał on problemów w związku ze zbytą firmą. Porady prawne przy sprzedaży spółki z o.o. pozwalają także wynegocjować bardziej korzystną i satysfakcjonującą dla przedsiębiorcy cenę.

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która w swojej ofercie posiada wspomnianą wyżej usługę, zapraszam do kontaktowania się z nami i zadawania pytań, nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu szczegółowych informacji.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.