• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady prawne przy sprzedaży spółek

Znudziło Ci się już prowadzenie firmy i chcesz ją sprzedać? Już dawno byś to zrobił jednak nie wiesz do końca jak się do tego zabrać? Wiesz, że już na sto procent nie będziesz chciał prowadzić własnej działalności gospodarczej? My chętnie pomożemy! Jak? Profesjonalnie, sumiennie i tak, byś był usatysfakcjonowany i zadowolony z naszych usług.

Porady prawne przy sprzedaży spółek to nic innego jak udzielenie istotnych informacji w zakresie transakcji zakupu/sprzedaży spółki. Jako doświadczeni specjaliści, którzy na co dzień mają do czynienia z tematem spółek, wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, które pozbawi Cię kłopotów związanych z firmą. Oferujemy Ci także pośrednictwo w sprzedaży Twojej spółki, czyli znajdziemy za Ciebie kupca i dokonamy wszelkich formalności. Pomożemy Ci w miarę swoich możliwości, a zapewniam Cię, że przez wieloletnie doświadczenie potrafimy dużo zdziałać.

Pozbądź się spółki razem z nami. Uzyskaj od nas najpotrzebniejsze informacje, które pozwolą Ci dokonać słusznych decyzji. Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych