• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc przy sprzedaży spółki z o.o.

Nie chcesz już prowadzić swojej spółki? Chciałbyś ją sprzedać, tylko nie wiesz jak to zrobić? Sądzisz, że przydałaby Ci się pomoc przy sprzedaży spółki z o.o. ? Dobrze trafiłeś, my pomożemy Ci ze wszystkim.
Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i kupnie spółek. Nie jesteśmy firmą, która skupuje spółki, lecz tylko pośrednikami. Dobrze znamy rynek obrotu spółkami, wiemy gdzie i jak szukać potencjalnych kupców. Nasz doświadczony zespół pomógł już wielu przedsiębiorcom, na pewno pomoże i Tobie.

Nasza pomoc przy sprzedaży spółki z o.o. , jako pośredników będzie polegała na kilku czynnościach. Pierwszą z nich będzie zaznajomienie się z potrzebnymi dokumentami oraz ustalenie ceny sprzedaży, za jaką zaoferujemy spółkę na rynku. Kolejnym krokiem będzie przedstawienie w najbardziej trafny i atrakcyjny sposób spółki kupcom oraz znalezienie, nowego właściciela dla niej. Na sam koniec, gdy znajdziemy kupca sporządzimy wszystkie niezbędne dokumenty i przeprowadzimy całą procedurę związaną ze sprzedażą spółki.
Te wszystkie zadania staramy się wykonać w bardzo krótkim czasie, ale rzetelnie i z należytą starannością.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Poprzez kontakt telefoniczny lub drogą mailową nasz konsultant przedstawi ofertę, omówi wszystkie szczegóły i odpowie na wszelkie pytania.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.