• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc przy sprzedaży spółki z o.o.

Nie chcesz już prowadzić swojej spółki? Chciałbyś ją sprzedać, tylko nie wiesz jak to zrobić? Sądzisz, że przydałaby Ci się pomoc przy sprzedaży spółki z o.o. ? Dobrze trafiłeś, my pomożemy Ci ze wszystkim.
Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i kupnie spółek. Nie jesteśmy firmą, która skupuje spółki, lecz tylko pośrednikami. Dobrze znamy rynek obrotu spółkami, wiemy gdzie i jak szukać potencjalnych kupców. Nasz doświadczony zespół pomógł już wielu przedsiębiorcom, na pewno pomoże i Tobie.

Nasza pomoc przy sprzedaży spółki z o.o. , jako pośredników będzie polegała na kilku czynnościach. Pierwszą z nich będzie zaznajomienie się z potrzebnymi dokumentami oraz ustalenie ceny sprzedaży, za jaką zaoferujemy spółkę na rynku. Kolejnym krokiem będzie przedstawienie w najbardziej trafny i atrakcyjny sposób spółki kupcom oraz znalezienie, nowego właściciela dla niej. Na sam koniec, gdy znajdziemy kupca sporządzimy wszystkie niezbędne dokumenty i przeprowadzimy całą procedurę związaną ze sprzedażą spółki.
Te wszystkie zadania staramy się wykonać w bardzo krótkim czasie, ale rzetelnie i z należytą starannością.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Poprzez kontakt telefoniczny lub drogą mailową nasz konsultant przedstawi ofertę, omówi wszystkie szczegóły i odpowie na wszelkie pytania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.