• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPomoc przy rejestracji spółki z o.o. przez Internet

Pomoc przy rejestracji spółki z o.o. przez Internet oferowane jest przez coraz większą liczbę biur rachunkowych i wyspecjalizowanych firm zajmujących się świadczeniem usług w zakresie rejestracji i sprzedaży spółek.

Większość przedsiębiorców odchodzi od tradycyjnej rejestracji na rzecz elektronicznej, ponieważ pozwala ona na oszczędzenie czasu (skraca procedurę do 24 godzin) i pieniędzy (zwalnia z obowiązku sporządzania umowy w formie aktu notarialnego i zobowiązuje do płacenia niższe opłaty od wniosku). Z pozoru jest to prosta czynność, jednak Ci którym zależy na czasie najczęściej poszukują kogoś kto pomoże im dopełnić wszelkich formalności. Popełnienie błędu lub pomyłki może skutkować odrzuceniem wniosku i koniecznością jego ponownego złożenia, warto więc skorzystać z pomocy eksperta.

Pracownicy firmy oferującej pomoc przy rejestracji spółki z o.o. przez Internet przeprowadzają swoich Klientów przez kolejne etapy procedury, wyjaśniając wszystkie kolejne kroki i dokładnie instruując.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.