• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPomoc prawna

Przedsiębiorcy prowadząc działalność gospodarczą zobowiązani są do poruszania się w obrębie aktualnie obowiązujących regulacji prawnych. Polski system prawny jest bardzo obszerny i często podlega modyfikacjom co utrudnia podmiotom gospodarczym funkcjonowanie na rynku. Nie sposób orientować się w każdym z działów prawa, nawet eksperci zajmują się wybraną tematyką.

Podejmując różnego rodzaju decyzje przedsiębiorca działa w zakresie wielu dziedzin prawa, korzystając z różnych przepisów prawnych, naruszenie któregoś z nich może skutkować nieprzyjemnymi konsekwencjami i problemami w kontynuacji prowadzonej działalności gospodarczej.

Nasza Kancelaria oferuję przedsiębiorcom usługę „pomoc prawna”, która skierowana jest do wszystkich podmiotów gospodarczych, które borykają się z problemami prawnymi. Pomoc prawna jest niezbędna nie tylko w przypadku wystąpienia jakichś nieprawidłowości ale także w celu opracowania najlepszego rozwiązania, które nie będzie łamać przepisów prawnych i, które z powodzeniem będzie można wdrażać w życie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00