• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPółroczna spółka z o.o. na sprzedaż

Zastanawiają się Państwo dlaczego półroczna spółka z o.o. na sprzedaż to podmiot gospodarczy, na którego zakup decyduje się coraz to kolejny przedsiębiorca? Dlaczego zamiast kupować świeże spółki przedsiębiorcy ponoszą wyższe koszty kupując spółkę stażową?

Zakup nowej spółki stał się w ostatnim, czasie niewystarczający – owszem, niesie on za sobą korzyści w postaci ominięcia procedury rejestracji oraz związanych z nią formalności, ale nie przynosi takich profitów, jak zakup spółki posiadającej kilkumiesięczny staż. Mowa tutaj o dwóch zasadniczych zaletach, które wiążą się z tym, że stażowe podmioty zdają się być bardziej rzetelne, rentowne i godne zaufania. Półroczna spółka z o.o. na sprzedaż to podmiot, który zwiększa szanse na pozyskanie dofinansowania na realizację podjętych przedsięwzięć czy też rozwój działalności. Podmiot ten zwiększa również szansę na nawiązanie trwałych relacji współpracy z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Planując rozpoczęcie prowadzenia firmy warto zastanowić się nad zakupem spółki posiadającej chociażby półroczny staż.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.