• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPodpis elektroniczny dla geodety

Podpis elektroniczny dla geodety to nic innego jak standardowy certyfikowany podpis kwalifikowany, który niebawem zyska nowe zastosowanie. Wszystko za sprawą nowego projektu zmian w przepisach, które zostały opracowane z inicjatywy Ministerstwa Rozwoju i niedawno trafiły do konsultacji.

Wszystko wskazuje na to, że niebawem podpis elektroniczny dla geodety będzie stanowił obowiązkowe narzędzie pracy, i bez niego nie będzie ona możliwa. Zgodnie z zaproponowanymi zmianami wszystkie dokumenty powstałe w wyniku pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych, które podlegają obowiązkowi zgłoszenia do SGiK, będą sporządzane w postaci operatu technicznego i opatrzane podpisem elektronicznym.

Jeśli interesuje Cię podpis elektroniczny dla geodety, możesz go nabyć u nas już dziś. Oferujemy kilka zestawów do wyboru, o różnym terminie ważności. Można je oczywiście wykorzystać do innych celów - lista zastosowań e-podpisu jest bardzo długa, służy między innymi do kontaktu z urzędami (ZUS czy US i wiele innych) oraz jest wykorzystywany w czasie zakładanie firmy przez internet.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.